facebook

Oferta

Firma DSInstalacje – Daniel Sitnicki świadczy kompleksowe usług hydrauliczne na terenie Warszawy i jego okolic. Nasza praca wyróżnia się dbałością o jakość instalacji i ich niezawodne działanie. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach instalatorskich, pochodzących od znanych i cenionych producentów polskich oraz zagranicznych. Gwarantuje to każdej wykonanej przez nas instalacji, długie i bezproblemowe użytkowanie, nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

 

Dostępne usługi hydrauliczne

 

  • Instalacje wod-kan. Projektowanie i budowa instalacji, a także naprawa awarii w instalacjach wod-kan w domach jednorodzinnych, budownictwie wielo mieszkaniowym, a także szkołach, urzędach, szpitalach, hotelach i restauracjach.
  • Instalacje C.O. Konserwacja, bieżące przeglądy, naprawa i modernizacja wszystkich rodzajów instalacji centralnego ogrzewania. Specjalizujemy się nowych i starych systemach centralnego ogrzewania, zapewniając terminowe wykonanie wszystkich związanych z nimi prac.
  • Instalacje hydrauliczne. Wszystkie prace związane z zapewnieniem właściwego działania instalacji hydrauliczny. Od prostych napraw, poprzez modernizację wybranych elementów, aż po gruntowną przebudowę instalacji lub wymianę na nową.
  • Usługi hydrauliczne. Wymiana uszczelek w bateriach, lokalizowanie i usuwanie przecieków oraz innych awarii, a także prace związane z regulacją instalacji oraz doradztwo techniczne.
  • Biały montaż – zamontowanie i podłączanie baterii, osadzanie brodzików, montaż wanien, umywalek, muszli klozetowych, bidetów i dolnopłuków.
  • Pogotowie hydrauliczne – szybka i kompleksowa pomoc w każdej sytuacji, wymagającej natychmiastowej interwencji hydraulika. Awaria, przeciek, brak wody – pomożemy w każdym przypadku.  

 

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Zapewnienie instalacjom hydraulicznym bezpieczeństwa oraz wydajnej pracy wymaga, aby powierzyć je w ręce doświadczonego hydraulika. Posiadamy niezbędne kompetencje, aby świadczyć usługi hydrauliczne o najwyższym standardzie.

Szczególne warunki współpracy przygotowaliśmy do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Oferowane przez nas pogotowie hydrauliczne jest jednym z naszych największych atutów, przemawiających za wyborem DSInstalacje Daniel Sitnicki, do obsługi instalacji w Państwa budynkach. 

 

UWAGA:

Koszt dojazdu wynosi 50 zł.