facebook

O firmie

Instalacjami hydraulicznymi zajmujemy się od wielu lat. Początkiem istnienia naszej firmy były podstawowe usługi hydrauliczne. Z każdym kolejnym rokiem działalności, wraz z nabieranym doświadczeniem i umiejętnościami, sukcesywnie poszerzaliśmy zakres oferowanych usług. Nieustannie dążąc do najwyższej jakości i konkurencyjności na rynku, dziś jesteśmy jedną z wiodących firm hydraulicznych w regionie. Naszą specjalnością są instalacje wod-kan oraz centralnego ogrzewania.

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych dotychczasowych i nowych klientów, kilka lat temu w ramach firmy uruchomione zostało całodobowe pogotowie hydrauliczne. Świadczy ono niezbędne usługi hydrauliczne dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także osób prywatnych, firm, urzędów, szkół i szpitali. Dysponując wykwalifikowanymi fachowcami, najlepszymi narzędziami i niezawodnym środkiem transportu, możemy szybko reagować na każde zgłoszenie z terenu miasta oraz okolic.

 

 

Naszym celem na kolejne lata, jest dalsze umacnianie wysokiej pozycji na rynku lokalnym. Strategia, którą do tego celu wyznaczyliśmy -  utrzymywanie najwyższej jakości – wydaje się idealnie sprawdzać w tym zadaniu. Jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonego hydraulika, któremu można powierzyć instalacje hydrauliczne każdego rodzaju, biały montaż i inne usługi, zapraszamy do współpracy z DSInstalacje!